4
Töötukassa vahendatud pakkumised
Ehitusprojektide spetsialist
Töötukassa vahendatud pakkumised
Töötukassa vahendatud pakkumised

Ehitusprojektide spetsialist

Töötukassa vahendatud pakkumised

Tööandja nimi

Viimsi Vallavalitsus

Tööülesanded

ülesanneteks on ehitisregistris projektide menetluste koordineerimine sh projektide vastavuse nõuetele kontrollimine, ehitusprojektide läbivaatamise korraldamine, ehituslubade taotluste ja ehitusteatiste menetlemine ning ehituslubade vormistamine ehitisregistris.

Haridustase

rakenduskõrgharidus

Nõutud keeleoskus

  • ET, kõne: C1, kiri: C1, kohustuslik
  • EN, kõne: B2, kiri: B2, kohustuslik

Muud nõuded

Tunned valdkondlikku seadusandlust ja B-kategooria juhiluba. Oled osav keeruliste olukordade lahendamisel, hea pingetaluvusega, täpne, kohusetundlik, loov ja väga hea eesti keele oskusega ning valdad inglise keelt suhtlustasemel. Kandideerimisel tuleb kasuks kohalikus omavalitsuses töötamise ja ehitisregistri kasutamise kogemus ning vene keele oskus.

Omalt poolt pakume

väljakutseterohket tööd ja suurepärast võimalust panustada Viimsi valla elukeskkonna parandamisesse. Sind ootab kokkuhoidev meeskond ja toetav juht. Toetame sind su tööalases arengus ja anname võimaluse puhata 35 päeva aastas ning kasutada kolm tervisepäeva vaimse ja füüsilise heaolu hoidmiseks.

Kandideerimise info

Kui eeltoodu sind kõnetas, kandideeri CV Onlineis või saada CV ja kandideerimisavaldus aadressile konkurss@viimsivv.ee hiljemalt 3. detsembriks märgusõnaga "ehitusprojektid". Lisainfot annab ehitusteenistuse juhataja Enel Valli enel.valli@viimsivv.ee.

Tähtaeg: 03.12.2023

Töösuhte kestus: tähtajatu

Vajalikud dokumendid

  • CV
  • motivatsioonikiri
BrutokuupalkBruto kuus  € 2450

Asukoht

    Viimsi, Harjumaa, Eesti
    Harju maakond, Viimsi vald, Viimsi alevik, Nelgi põik 1

Tööaeg

  • Täistööaeg
Kontaktisik
Enel Valli
123