24
Metallitöö lukksepp
Töötukassa vahendatud pakkumised

Lisakirjeldus

Otsime oma meeskonda hakkajat ja kohusetundlikku metallitöö lukkseppa.

Tööandja nimi

Aktsiaselts ASTERA

Tööülesanded

Metallitöö lukksepa ülesanded on seotud metallist detailide lõikamiste, puurimiste, freesimiste, keermestamistega. Töötamine ja seadistamine pressidel, stantsidel, lintsael, puurpingil jt masinatel. Metalltoodete lihvimine, trummeldustööd. Töö on mitmekesine ja ülesanded vahelduvad. Töö eeldab jooniste lugemise oskust ning suurt tähelepanuvõimet ja täpsust.

Haridustase

põhiharidus

Nõutud keeleoskus

  • ET, kõne: B2, kiri: B2, kohustuslik

Muud nõuded

Täpne, positiivse ellusuhtumisega ja kohusetundlik. Peab suutma lugeda tehnilisi jooniseid. Kasuks tuleb küll varasem kokkupuude metallitööga, kuid omalt poolt pakume ka kohapealset väljaõpet.

Omalt poolt pakume

Rutiinivaba ja huvitavat tööd. Igakülgset abi õppimisel ja arendamisel. Motiveerivat ja töötulemusest orienteeritud töötasu. Võimalust õppida ettevõtte sees.

Kandideerimise info

Kandideerimiseks saada oma CV finants@astera.ee

Tähtaeg: 08.03.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Vajalikud dokumendid

  • CV
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Rakvere, Lääne-Virumaa, Eesti
    Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Tehase tn 9a

Tööaeg

  • Täistööaeg
Kontaktisik
Annika Viikholm
123
Astera AS on Eesti turul tegutsenud juba 30 aastat. Oleme metallide töötlemise ja metalltoodete valmistamisega tegelev ettevõte. Meie peamisteks klientideks on ehitus-, sisustus- ja allhankefirmad. Suures osas ka eritellimustega erakliendid ning disainibürood. Toodanguvalikust leiad nii lihtsaid riiuleid, metalltreppe, piirdeid, väravaid kui laoinventari.