33
Inglise keele huviringi juhendaja/õpetaja
Töötukassa vahendatud pakkumised

Inglise keele huviringi juhendaja/õpetaja

Töötukassa vahendatud pakkumised

Tööandja nimi

MTÜ Väike Täht

Tööülesanded

Juhendaja ülesanne on 4-9 aastastele lastele mängulise huviringi tunni ettevalmistamine ning seeläbi inglise keele õpetamine.
Juhendajale on abiks huvikooli õppekava, materjalid, koolitused ja sõbralik töökollektiiv, kellega on võimalik oma rõõme, muresid ja ideid alati arutada.

Ühe huviringi tunni pikkuseks on 40 minutit ning tunnid toimuvad lasteaedades Tallinnas ja Viimsis. Tunnid toimuvad vaid nädala sees ning toimuvad teisipäeviti hommikupoolikul ning neljapäeviti alates kella kolmest pärastlõunal. Töö paindlik graafik ning väike koormus sobivad väga hästi kooli või teise töö kõrvalt töötamiseks.

Tööülesannete hulka kuuluvad lisaks tunni ettevalmistamisele ja tunni läbiviimisele ka laste kohaloleku märkimine Google'i tabelisse ning tunni kokkuvõtte saatmine lapsevanematele.

Tundide toimumiskohad asuvad üksteisest kaugel, mistõttu on mugavaim liikuda oma transpordivahendiga (mille kütusekulu kompenseerime).

Haridustase

üldkeskharidus

Nõutud keeleoskus

  • ET, kõne: C1, kiri: C1, kohustuslik
  • EN, kõne: C1, kiri: C1, kohustuslik

Omalt poolt pakume

Meie õpetajad töötavad sõbralikus kollektiivis, kus ükski mure ei jää lahendamata. Meie kollektiiv on nooruslik, edumeelne ning pidevalt arenev. Käime õppeaasta vältel mitmel koolitusel ning veedame ühiselt aega, vesteldes huvitavatel teemadel, vahetades ideid või tehes midagi lõbusat, et mõtteid tööasjadelt hoopis eemale saada!

Õpetajal on vabadus kujundada omanäoline tund! Selleks pakume omalt poolt meie mahukaid õppematerjalide ning -laulude kogumike, kuid lõpuks kujundab iga õpetaja oma tunnid ise. Kui materjalidest või mõtetest jääb väheks, aitavad tunnni ettevalmistusel kaasõpetajad ja huvikooli õppejuht.

Pakume osalist ning paindlikku tööaega. Tunnid toimuvad vaid nädala sees ning töö kõrvalt jääb aega kooli või muude tegevuste jaoks.

Meie õpetajad teenivad konkureerivat töötasu. Samuti hüvitame transpordikulud nii isikliku auto kui ühistranspordiga sõites.

Kandideerimise info

Kandideerimiseks saada motiviatsioonikiri ning CV aike@fredyke.ee.

Tähtaeg: 04.03.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Vajalikud dokumendid

  • motivatsioonikiri
  • CV
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tallinn, Harjumaa, Eesti
    Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa

Tööaeg

  • Osaline tööaeg
Kontaktisik
Töötukassa klient
123
Huvikoolitust pakkuv MTÜ

Ettevõtte kodulehthttp://www.fredyke.ee