27
Klienditeenindaja-operatiivtöötaja
Töötukassa vahendatud pakkumised

Klienditeenindaja-operatiivtöötaja

Töötukassa vahendatud pakkumised

Lisakirjeldus

Tartumaa (Kambja, Kõrveküla, Lemmatsi, Roiu)

Tööandja nimi

SEVENOIL EST OÜ

Tööülesanded

Töötajat ootame asendajaks puhkuste perioodiks ja võimalike töötajate haigestumise puhuks meie Tartumaa tanklatesse (Kambja, Kõrveküla, Lemmatsi, Roiu). Tööülesanneteks: sõbralik klientide nõustamine ja teenindamine; kaupade vastuvõtt ja väljapanek müügisaalis; kiirtoidu valmistamine; puhtuse hoidmine nii tanklas kui ka tankla territooriumil.

Haridustase

üldkeskharidus

Nõutud keeleoskus

  • ET, kõne: B2, kiri: B2, kohustuslik

Muud nõuded

Oled vähemalt 18-aastane; Sulle meeldib klienditeenindus; Sulle sobib vahetustega töö, mis laseb vabamalt aega planeerida; oled kohusetundlik, korraarmastaja ja valmis meeskonnatööks. Kasuks tuleb eelnev töökogemus klienditeenindajana.

Omalt poolt pakume

Töögraafiku koostamisel püüame arvestada Sinu soovidega; tanklad on avatud E-P kl 7.00-22.00; oma töötaja soodustused; põhipalk koos tulemustasuga; tervisekontroll; põhjalik väljaõpe kohapeal; vajadusel transpordikulude kompensatsioon.

Kandideerimise info

Tähtaeg: 24.03.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Vajalikud dokumendid

  • muu
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Tartumaa, Eesti
    Tartu maakond, Kambja vald, Lemmatsi küla

Tööaeg

  • Täistööaeg vahetustega
  • Täistööaeg
Kontaktisik
Hilja Illak
123
Sevenoil EST OÜ on Eesti kapitalil põhinev mootorikütuste ning esmatarbekaupade jaemüügi ettevõte, mis loodi 2004. aastal. Täna teenindame Premium-7 kaubamärgi all kliente 10 kaasaegses tanklas üle Eesti. Meie eesmärgiks on pakkuda oma tanklates klientidele kvaliteetseid kaupu ning teenuseid. Meil töötavad sõbralikud klienditeenindajad, kes on positiivse ellusuhtumisega, väärtustades iga klienti.

Ettevõtte kodulehthttp://www.premium7.ee/