24
Kasutatud autode müügikonsultant
Töötukassa vahendatud pakkumised

Tööandja nimi

Moller Auto Viru OÜ

Tööülesanded

- Klientide nõustamise ja läbirääkimiste pidamise
- pakkumiste koostamise
- uute kliendisuhte loomise
- korrektse dokumentatsiooni koostamise ja autode üleandmisega seotud tegevused.

Nõutud keeleoskus

  • ET, kõne: B2, kiri: B2, kohustuslik
  • RU, kõne: B1, kiri: B1, kohustuslik
  • EN, kõne: B1, kiri: B1, kohustuslik

Muud nõuded

Ootused kandidaadile
Sul on hea müügivaist, oled hea suhtleja ning suudad alati leida kliendi vajadustele parimad lahendused.
Sul on eelnev kogemus kasutatud või uute autode müügitöös.
Sul on väga hea eesti keele oskus ja räägid suhtlustasandil vene ning inglise keeles.
Sul on suur huvi autode vastu ja omad ka tehnilisi teadmisi või oled valmis õppima.
Sul on B-kategooria juhtimisõigus

Omalt poolt pakume

Väärtuslikku kogemust autotööstuse lipulaevas Baltikumis Moller Auto grupis
Liikuvat, arendavat ja mitmekülgset tööd
Motiveerivaid töötingimusi
Korralikke töövahendeid
Sotsiaalseid garantiisid, tervise-, õnnetuse- ja elukindlustust
Moller Auto oma töötaja soodustusi nii toodetele kui teenustele

Kandideerimise info

Tähtaeg: 05.04.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

BrutokuupalkBruto kuusAlates  € 1800

Asukoht

    Jõhvi, Ida-Virumaa, Eesti
    Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Narva mnt 143

Tööaeg

  • Täistööaeg
Kontaktisik
Gerth Treufeldt
123
Mootorsõidukite hooldus ja remont Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük