17
Ehitusspetsialist
Töötukassa vahendatud pakkumised

Tööandja nimi

Jõgeva Vallavalitsus

Tööülesanded

Ametikoha põhieesmärgiks on tagada Jõgeva vallas ehitusseadustiku ja teiste ehitusvaldkonda reguleerivate õigusaktide nõuete täitmine ning ehitusjärelevalve.
Peamised tööülesanded muuhulgas:
• riikliku järelevalve teostamine ehitusseadustiku, selle rakendusaktide ja teiste ehitusvaldkonda reguleerivate õigusaktide nõuete täitmise osas;
• ehitusprojektide kooskõlastamine, ehitusprojektide vastavuse kontrollimine kehtivatele seadustele, normidele, detailplaneeringutele ja projekteerimistingimustele tuginedes;
• teatiste, ehituslubade, kasutuslubade ja muude ehitisregistri- ja ehitusdokumentide menetlemine ja väljastamine;
• ehitisregistri andmete korrastamine;
• sundvalduste seadmise menetlemine;
• oma töövaldkonna haldusaktide eelnõude koostamine ning vajadusel vallavalitsuse ja vallavolikogu istungitel ja komisjonide koosolekutel osalemine;
• kaevelubade väljastamine;
• Hajaasustuse programmis, Kodud Tuleohutuks projektis ning Kodude kohandamise programmis osalemine ja elluviimine;
• elanike nõustamine ehitusvaldkonnas ja avalduste lahendamine.

Nõutud keeleoskus

  • ET, kõne: C1, kiri: C1, kohustuslik

Muud nõuded

Ootused kandidaadile:
• erialane haridus (eelistatult ehitusalane kõrgharidus);
• soovituslikult vähemalt 2-aastane töökogemus ehitusprojektide koostamisel või hindamisel;
• valdkonna õigusaktide põhjalik tundmine ja rakendamise oskus;
• tööks vajalike riigi ja kohaliku omavalitsuse õigusaktide tundmine;
• haldusdokumentide ja ametikirjade koostamise ning vormistamise oskus;
• väga hea suhtlemis- ja eneseväljendusoskus nii kõnes kui kirjas;
• koostöövalmidus, kohusetundlikkus, korrektsus, otsustus- ja vastutusvõime, stressitaluvus;
• eesti keele valdamine kõrgtasemel ning soovituslikult ühe võõrkeele oskus;
• kontoritehnika ja arvuti kasutamise oskus, sh teksti- ja tabeltöötlusprogrammide kasutamise oskus tavakasutaja tasemel ning projekteerimistarkvara (autoCAD vms) kasutamise oskus spetsialisti tasemel.

Omalt poolt pakume

• Vaheldusrikast tööd ning toetavaid kolleege;
• 35 kalendripäeva põhipuhkust;
• koolitus- ja arenguvõimalusi;
• kaugtöö tegemise võimalust.

Kandideerimise info

Täiendavat infot jagab majandus- ja arendusosakonna juhataja Triin Pärsim, tel. 5450 1711.

Tähtaeg: 30.03.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Vajalikud dokumendid

  • muu
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Jõgeva, Jõgevamaa, Eesti
    Jõgeva maakond, Jõgeva vald, Jõgeva linn, Suur tn 5

Tööaeg

  • Täistööaeg
Kontaktisik
Katre Kivi
123
Jõgeva vald on kultuuri- ja ajalooliselt rikkalik piirkondi, pakkudes põnevat avastamisainet ja vaatamisväärsusi turistidele, puhkajatele, ajaloo- ja loodushuvilistele.

Ettevõtte kodulehthttp://www.jõgeva.ee