20
Autojuht-ekspediitor
Töötukassa vahendatud pakkumised

Lisakirjeldus

Hooajaline töö

Tööandja nimi

aktsiaselts PLANTEX

Tööülesanded

Plantex AS otsib oma meeskonda kevadiseks hooajaks, kolmeks kuuks (aprill kuni juuni) autojuht-ekspediitorit, kelle ülesandeks on ettevõtte veokiga (MAN TGL 8.210 4X2 BL) taimealuste (CC) laialivedu ettevõtte klientidele suunal Kohtla-Järve / Harjumaa / Kohtla-järve. Töö nõuab vastutustundlikust ja ekspediteerimisvõimeid.

Nõutud keeleoskus

  • ET, kõne: B1, kiri: B1, kohustuslik

Muud nõuded

Ootused kandidaadile:
Kohusetundlikku panust ettevõtte tegemistesse.
Võimalust töötada pikad päevad ja teha ületunde.
Orienteerumist ja teede tundmist Harjumaal.
Abivalmidust ja viisakust suhtlemisel klientidega.
Valmisolekut töötada intensiivselt 3 kuud, tähtajaliselt.

Omalt poolt pakume

Rõõmsameelset meeskonda
Konkurentsivõimelist töötasu
Heas korras tehnikat

Kandideerimise info

Tähtaeg: 31.03.2024

Töösuhte kestus: tähtajaline, 3 kuud

Vajalikud dokumendid

  • CV
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Kohtla-Järve, Ida-Virumaa, Eesti
    Ida-Viru maakond, Kohtla-Järve linn, Järve linnaosa

Tööaeg

  • Täistööaeg
Kontaktisik
Joanna Saart
123
AS Plantex on kodumaine ettevõte, mis tegeleb istikute tootmisega, jae- ja hulgimüügiga. Juhani Puukool on ainuke ilupuid ja -põõsaid oma enda kaubandusketi kaudu müüv ettevõte. Meie istikuärid asuvad Tartus, Tallinnas, Lagedil, Harkujärve, Viimsis ja Jõhvis. Meie tootmisüksused asuvad üle Eesti. Juhani Puukooli Räpina aiandis toodame metsaistikuid, suvelilli ja ilupõõsaid. Räpinas on ka mikropaljunduslabor ja juurutusjaam.

Ettevõtte kodulehthttp://www.juhanipuukool.ee