19
Jurist
Töötukassa vahendatud pakkumised

Lisakirjeldus

Ametikoha põhieesmärgiks on tagada Lääneranna valla planeeringute (sh tuuleenergeetika) menetlemisega seotud juriidiliste küsimuste lahendamine

Tööandja nimi

Lääneranna Vallavalitsus

Tööülesanded

• planeeringutega seotud lepingute koostamine ja õigusalane nõustamine;
• planeeringute, keskkonnamõju strateegilise hindamiste
ja keskkonnamõju hindamiste, projekteerimistingimuste, ehitusloa ja kasutusloa koostamiste ja menetlemistega seotud juriidiliste küsimuste lahendamine, menetluse
korrektsuse tagamine, riigihangete korraldamine jms;
• spetsiifiliste teadmistega konsultantide/ekspertide kaasamine;
• oma pädevuse piires ja töövaldkonna osas vallavalitsuse ja volikogu istungitel osalemine ning ettekannete tegemine.

Haridustase

magister

Nõutud keeleoskus

  • ET, kõne: C1, kiri: C1, kohustuslik

Muud nõuded

Ootused kandidaadile
• juriidiline kõrgharidus (soovitavalt magistrikraad);
• töökogemus sarnasel ametikohal;
• teadmised valdkonna õigusaktidest ja pädevus neid rakendada;
• kohaliku omavalitsuse toimimise põhimõtete tundmist;
• oskust kasutada teenistuskohal vajalikke arvutiprogramme ja andmekogusid;
• eesti keele valdamist kõrgtasemel ning ühe võõrkeele valdamist suhtlustasemel.

Omalt poolt pakume

• huvitavat ja vastutusrikast tööd;
• enesetäiendus- ja koolitusvõimalusi;
• tervise- ja spordikulude kompenseerimist, ametialaseid täiendkoolitusi;
• puhkust 35 päeva, kaugtöö võimalust.

Kandideerimise info

Kandideerimisavaldusele lisada: • CV • haridust tõendava dokumendi koopia • motivatsioonikiri enda rollist kohalikus omavalitsuses töötamiseks • palgasoov

Tähtaeg: 03.04.2024

Töösuhte kestus: tähtajaline, 31.12.2025

Vajalikud dokumendid

  • CV
  • motivatsioonikiri
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Lihula, Pärnumaa, Eesti
    Pärnu maakond, Lääneranna vald, Lihula linn
  • Kaugtöö võimalus

Tööaeg

  • Osaline tööaeg
Kontaktisik
Urmas Osila
123