22
CE kategooria autojuht
Töötukassa vahendatud pakkumised

Lisakirjeldus

Asukoht Lõuna-Eesti

Tööandja nimi

AKTSIASELTS RW-Trans

Tööülesanded

Otsime oma meeskonda autojuhti Eesti sisestele vedudele, piirkond Lõuna-Eesti.

Ootused kandidaadile
CE- kategooria juhiluba, tervisetõend, ametikoolitus, eesti keele oskus, ausus ja kohusetundlikkus. Veoki ning treileri elementaarsed hooldustööd. Sõidulehtede korrektne täitmine ning aruandlus.

Haridustase

üldkeskharidus

Nõutud keeleoskus

  • ET, kõne: B2, kiri: B2, kohustuslik

Muud nõuded

Tervisetõend, ametikoolitus, ausus ja kohusetundlikkus; veoki ning treileri elementaarsed hooldustööd; sõidulehtede korrektne täitmine ning aruandlus.

Omalt poolt pakume

Kaasaegseid töötingimusi, konkurentsivõimelist palka, paindlikku töögraafikut, stabiilset ja püsivat tööd.

Kandideerimise info

Tähtaeg: 19.04.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Vajalikud dokumendid

  • CV
Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Võru, Võrumaa, Eesti
    Võru maakond, Võru linn

Tööaeg

  • Täistööaeg
Kontaktisik
Meelis Mäeuibo
123
Kaubavedu maanteel