21
Hooldustöötaja
Töötukassa vahendatud pakkumised

Tööandja nimi

Toila Vallavalitsus

Tööülesanded

Töötaja töö sisuks on efektiivse koduteenuse osutamine isikutele nende toimetuleku tagamiseks kodustes tingimustes ja toimetulekuraskuste ennetamiseks, kõrvaldamiseks või kergendamiseks. Tööülesanded on:
- koduhooldust vajavate isikute nõustamine, juhendamine ja turvalisuse tagamine
- Toiduainete ja majapidamistarvetega varustamine
- Valmistoidu kojutoomine või selle korraldamine
- Abistamine toidu valmistamisel
- Eluruumi korrastamine k.a. kütmisabi, joogivee ja reovee käitlus
- Terviseabi korraldamine
- Abistamine asjaajamisel ja kommunaal ja/või muude maksete tasumisel
- Hooldustegevuste planeerimine ja tegemine
- Abistamine pesemisel ja hügieeniprotseduuride sooritamisel
- Abistamine elamistoimingutes ja hooldustegevuste läbiviimine
- Abistamine riietumisel. Riiete otstarbekuse ja mugavuse hindamine.
- Abistamine söömisel. Tervislikust toitumisest teavitamine, toidukõlblikkuse ja toiduhügieeni jälgimine, toitumise jälgimine
- Abistamine liikumisel eluruumis (vajadusel abivahendi kasutamisega)
- Abi osutamine igapäevatoimingutes, sh isiklikes hügieenitoimingutes kodus ja väljaspool kodu
- Isikule vajalike muude teenuste vajadusest teavitamine (õendusabi, toetusravi, hooldusravi, ööpäevane hooldus).
- Muude üleskerkivate küsimuste lahendamine vastavalt koduteenuse osutamise korrale.

Haridustase

kutseharidus keskharidusega

Nõutud keeleoskus

  • RU, kõne: B2, kiri: B2, kohustuslik
  • ET, kõne: C1, kiri: C1, kohustuslik

Muud nõuded

Hea suhtlemisoskus, organiseerimise ja koostöö tegemise võime; hea pingetaluvus ja empaatia võime; erialane väljaõpe; töökogemus sotsiaal- või tervishoiu valdkonnas.
Ootused kandidaadile:
- läbitud hooldustöötaja kutsestandardis kirjeldatud õpiväljundite saavutamisele suunatud kutseõppe tasemeõppe õppekava või läbitud hooldustöötaja kutsestandardis kirjeldatud õpiväljundite saavutamisele suunatud täienduskoolituse õppekava või kutseseaduse alusel antud hooldustöötaja kutse.

Omalt poolt pakume

Huvitavat ja mitmekesist tööd; meeldivat töökeskkonda; eneseteostust ja koolitusvõimalusi; konkurentsivõimelist töötasu.

Kandideerimise info

Avaldus konkursil osalemiseks, CV ja haridust tõendavad dokumendid (haridust ja kutset) esitada hiljemalt 03.04.2024 e-posti aadressile toilvv@toila.ee, märksõnaga "Hooldustöötaja konkurss".

Tähtaeg: 03.04.2024

Töösuhte kestus: tähtajatu

Selle ametikoha keskmise palga info leiad aadressilt palgad.ee.

Asukoht

    Ida-Virumaa, Eesti
    Ida-Viru maakond, Toila vald

Tööaeg

  • Täistööaeg
Kontaktisik
Maarika Tarum
123